AŞEVİNDE KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNIYOR

Haber Tarih : 04/05/2021
Toplam Okunma : 56

Ordu Büyükşehir Belediyesi Buharalı Şah Şakir Efendi Aşevinde, kazanlar ihtiyaç sahibi vatandaşlar için kaynıyor.


Büyükşehir Belediyesi, yılın 11 ayında olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarını boş bırakmıyor. Buharalı Şah Şakir Efendi Aşevinde günlük olarak pişirilen sıcak yemekler vatandaşların sofralarını dolduruyor. Hijyenik koşullarda hazırlanan ve özenle paketlenen iftariyelikler ekipler tarafından 19 ilçede bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor.

Sıcak yemek hizmetinin yanı sıra gıda kolileri de vatandaşlarla buluşturuluyor.

“SOFRALARINI LEZZETLENDİRİYORUZ”

Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşların sofralarını boş bırakmadıklarını söyleyen Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Seyfettin Bilkay, “Yardım elimizi uzattığımız vatandaşlarımızın memnuniyeti bizler için her şeye değiyor. Bugün olduğu gibi bundan sonra da hep onların yanında olacağız” dedi.

Daire Başkanı Bilkay şöyle konuştu:

“Her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışma ruhunun daha çok pekiştiği Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın soflarını boş bırakmıyoruz. Bu kapsamda aşevimizde hazırladığımız sıcak yemekleri onlarla buluşturuyoruz. Ramazan ayında sofralarını lezzetlendirdiğimiz vatandaşlarımız bizim özenle hazırladığımız yemeklerle iftarlarını açma imkânı buluyorlar. Sıcak yemek hizmetinin yanı sıra ayrıca düzenli olarak gıda kolisi yardımı da gerçekleştiriyoruz. Yardım elimizi uzattığımız vatandaşlarımızın memnuniyeti bizler için her şeye değiyor. Bugün olduğu gibi bundan sonra da hep onların yanında olacağız.”


TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇAĞDAŞ ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:44 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 21 45

Yayın Akışı