23 Nisan resim, şiir ve kompozisyon yarışması sonuçları belli oldu.

Haber Tarih : 14/04/2021
Toplam Okunma : 152

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrımı dolayısıyla Ünye Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği resim, şiir ve kompozisyon yarışması sonuçları belli oldu.


Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayrımı dolayısıyla İlkokullar arası resim, ortaokullar arası ise şiir ve kompozisyon yarışması düzenledi.

Düzenlenen yarışmalarda derece giren öğrenciler ise şu şekilde;

İlkokullar arası düzenlenen resim yarışmasında Anafarta İlkokulu öğrencisi Ceren Aksu birinci, İnönü İlkokulu öğrencisi Beren Çalışkan ikinci, Şehit Fatih Efiloğlu İlkokulu öğrencisi Nisanur Öztürk üçüncü oldu.

Ortaokullar arası düzenlenen şiir yarışmasında Atatürk Ortaokulu öğrencisi Berra Gülizar Sarı birinci, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Ahsen Güdek ikinci ve Toki Ömer Çam Ortaokulu öğrencisi Kağan Öztürk üçüncü oldu.

Ortaokullar arası düzenlenen kompozisyon yarışmasında, Puset Polvan Ortaokulu öğrencisi Dilara Alkan birinci, Yusuf Bahri İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Muhammet Emin Yazar ikinci ve Meçhul Asker Ortaokulu öğrencisi Hayrunnisa Sobi üçüncü oldu.

Ünye KENT Haber

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : MERKEZ ECZANESİ

Hükümet Caddesi No:29/A ÜNYE / Emniyet Müdürlüğü Karşısı

( Hükümet Caddesi Nazona Pastanesi yanı ) - 0 452 323 18 95

GÜNDÜZ-GECEYARISI : ÇAĞDAŞ ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Niksar Caddesi No:44 Ünye

( Niksar Caddesi Mevkii ) - 0 452 324 21 45

Yayın Akışı