ORDU TRİATLONU 10-11 TEMMUZ'DA ÜNYE'DE Mİ?

Haber Tarih : 22/02/2021
Toplam Okunma : 121


Tarihinde ilk kez 2020'de bir triatlon organizasyonuna evsahipliği yapan ve coğrafyasıyla, potansiyeliyle ve pandemi koşullarına en üst düzeyde gösterilen hassasiyetle katılımcılardan tam not almayı başaran Ordu'da yeni bir yarış için ilk adım atıldı.

Türkiye Triatlon Federasyonu ile Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin işbirliği ile 10-11 Temmuz 2021 tarihinde, yaklaşık 500 sporcu katılacağı öngörüsü ile gerçekleşecek Ordu Triatlonu'na resmiyet kazandıran protokol imzalandı.

İmza töreninde, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Başkan Vekili Adem Atık'ın yanı sıra Türkiye Triatlon Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Oğuz Aydın ve TTF Organizasyon Kurulu Üyesi Onur Şentürk hazır bulundu.

Tören sonrası konuşan Aydın, "Geçen yıl Ordu'da pandemi koşullarına ve ilk kez yapılıyor olmasına rağmen çok keyifli bir yarış gerçekleşmişti. Özellikle yerel yönetimlerin ve halkın ilgisi bizi çok mutlu etmişti. O ilginin bir yansıması olarak Ordu'da triatlon branşına ilgide adeta patlanma yaşandığını büyük bir memnuniyetle görüyoruz. Temmuz ayındaki yarışa sadece Ordu'dan 100 civarı sporcumuzun katılacağını tahmin ediyoruz. Tüm Ordu'ya teşekkürlerimi sunarım." şeklinde konuştu. 

Geçtiğimiz yıl Ünye'de başlayan ve sonrasında Altınordu İlçesi'ne alınan triatlon yarışlarının bu yıl nerede yapılacağı merak konusu oldu.

TMO Giresun kalite fındık 22,5 TL, levant kalite fındık 22 TLEczane Nöbet Sistemi - Nöbet Listesi
GÜNDÜZ-GECE : TEZEL ECZANESİ

Kaledere Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:9/B Ünye

( Bosch Bayi Yanı ) - 0 452 333 54 00

Yayın Akışı