BRÜT :00.00
Gündem
17.9.2018
YANGIN GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Yazdır Haberi Paylaş
YANGIN GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
Bu Haberi Beğendiniz mi ?
Evet  Evet Haberi Beğendim Hayır  Haberi Beğenmedim
Evet 0 Hayır 0
İlk Yorumuz Siz Yazın

Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından, “Daha Güvenli Bir Ordu” hedefiyle başlatılan eğitim faaliyetleri kapsamında, kamu kurumlarına yönelik temel yangın güvenliği eğitim seminerleri devam ediyor. Bu kapsamda yılbaşında bu yana 32 kamu kurumunda 1.018 personele eğitim verildi.

 

KAMU KURUMLARDAKİ YANGIN RİSKİNİN AZALMASI HEDEFLENİYOR

 

 Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, insan yoğunluğunun fazla olduğu kamu kurumlarında yangın güvenliği açısından herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için gerekli tedbirleri almayı sürdürüyor. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşlarının temel yangın güvenliği konusunda bilgilendirilmesi için birçok kamu kurumunda görevli personele eğitim verildi. Düzenlenen eğitim seminerleri ile hem ilgili kurumda çalışan personelin hem de hizmet bekleyen vatandaşların hiçbir yangın riski olmadan daha güvenli bir ortamda hizmet almasına katkı sağlandı.

 

EĞİTİMLERİN SONUNDA TATBİKAT GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

 

Yüksek oranda katılımın olduğu seminerlerin ardından yangın söndürme tatbikatları düzenlendi. Gerçekleştirilen yangın söndürme tatbikatlarında, personele yangın söndürme malzemelerinin kullanımı ve yangın yerinde doğru hareket tarzlarının gösterildi.

 

2018 YILI İÇERİSİNDE 32 RESMİ KURUMDA 1.018 KİŞİYE EĞİTİM VERİLDİ

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı, yangın güvenliğinin en üst seviyeye çıkarılabilmesi için 2018 yılında resmi kurumlardan gelen eğitim taleplerine alternatif eğitim programlarıyla etkin ve verimli bir şekilde cevap verdi. Bu kapsamda yıl içerisinde 32 resmi kurum ve kuruluşta teorik ve pratik eğitim programı düzenlenerek 1.018 kişiye 2 saatlik temel yangın güvenliği eğitimi verildi.Bu Haber 34 Defa Okundu
Toplam 0 Yorum Bulunmaktadır
Yorum Yaz Bu habere henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
Yorum Yaz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

PAZARTESİ

--
--
--
Spor Haberleri
Ünye 1957 Spor, Yerel ve Genel Spor Haberleri
Ünye 1957 Spor
1
Ünye 1957 Spor, Amasya Dersine Çalıştı!
2
Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı Fikstürü Belli Oldu
3
1.Amatör Lig’de Hasret Bitiyor! İşte İlk Hafta Programı
4
Bal Ligi 4.Grup´ta 5.Hafta Programı
5
Fatsa´da golsüz Çarşamba! 0-0
Hava Tahmin Hava Tahmin Hava Tahmin Hava Tahmin